Plaadid

 • GEK13_erikoiskova.gif

  Gyproc GRI 13 Vannitoaplaat

  Impregneeritud tugevdatud plaat kasutamiseks märgade ruumide seina- ja laekonstruktsioonides. Elementmajades karkassi jäigastava plaadina.

   

 • grieKant hb.gif

  Gyproc GKBi Niiskuskindlam plaat

  Impregneeritud plaat kasutamiseks suurema niiskusastmega või kütteta siseruumide lae- ja seinakonstruktsioonides.

   

 • ggKant hb.gif

  Gyproc GL 15 Põrandaplaat

  Täiskantservaga plaat kasutamiseks põrandates ja vahelaekonstruktsioonides.

   

 • GEK

  Gyproc GEK 13 Tugevdatud plaat

  Tugevdatud kipsplaat seinakonstruktsioonidesse milledelt nõutakse suuremat mehhaanilist vastupidavust. Näiteks lasteaiad, koolimajad, ühiskondlike hoonete koridorid jne.

 • GF15_palonsuojalevy.gif

  Gyproc GKF 15 FIRE-Line PLUS Tuletõkkeplaat

  Tuletõkkeplaat 30-minutilise tulepüsivusajaga.

   

 • gseKant hb.gif

  Gyproc GS 6 Remondiplaat

  Plaat renoveeritavate pindade tasandamiseks ning kumerate ja kaarjate konstruktsioonide ehitamiseks.

   

 • GTS9_tuulensuoja.gif

  Gyproc GTS 9 Tuuletõkkeplaat

  Karkassi jäigastav tuuletõkkeplaat, mille õhuläbilaskvustegur on 0,2 × 10-6. Vuukide tihendamiseks kasutatakse GTS tihendusteipe.

   Vaata välispiirete paigaldusjuhist.

 • planum.gif

  Gyproc 4PRO

  Neljast servast õhendatud plaat kipslagede ehitamiseks kuivades siseruumides.

   

 • Glasroc GHO

  Glasroc GHOE 13 Ocean Vannitoaplaat

  Kasutamiseks märgade ruumide seinakonstruktsioonides.

   

 • Glasroc GHU Hydro

  Glasroc GHS 9 Storm Tuuletõkkeplaat

  Tuuletõkkeplaat õhuläbilaskvusteguriga 0,2 × 10-6 rasketesse oludesse. Ilmastikukindlus ilma fassaadikatteta kuni 12 kuud. Vuukide tihendamiseks kasutatakse Glasroc GHS tihendusteipe.

  Vaata ka tuuletõkkeplaatide paigaldusjuhist.

 • Aquaroc

  Aquaroc tsementplaat

   

  EPS-graanulitega segatud kerge tsemendipõhine plaat. Plaadid on mehhaanilisele koormusele eriti vastupidavad. Plaadid ei muuda oma kuju ega omadusi temperatuuri ja niiskusrežiimi muutudes. A2-s1,d0 klassi materjal.
  Kasutamiseks vannitubades, ujulates ja mujal raske niistusrežiimiga ruumides. Samuti krohvialuse plaadina tuulutatavates fassaadides.

   

   

 • gnKant hb.gif

  Gyproc GN 13s Standardplaat

  Uue tehnoloogiaga valmistatud ergonoomiline plaat seina- ja laekonstruktsioonide ehitamiseks kuivades siseruumides ja ebatasaste pindade renoveerimiseks.

   

 • HABITO

  Gyproc HABITO

  Gyproc Habito™ – kartongkattega ja eriti tugeva koostisega kipsplaat, mille löögitugevus on kuni kümnekordne võrreldes tavakipsplaadiga. Plaadile saab kinnitada raskeid esemeid ilma tüüblite ja abikarkassideta. Kasutades tavalist 5 mm puidukruvi on Habito™ plaadile võimalik kinnitada kuni 40 kg raskuseid esemeid. Ekstra suur tulekindlus ja väga head helipidavusomadused. Plaat ei muuda oma kuju ja mõõtmeid õhuniiskuse mõjul. Viimistlemise teevad mugavaks ja lihtsaks plaati kattev standardplaadiga ühesugune kartongpind ja servaõhendus. Paljudel juhtudel on Gyproc Habito™ kipsplaat heaks asenduseks vineerile, või OSB plaadile. Gyproc Habito™ kipsplaat on testitud ja dokumenteeritud kõikides Gyproci seinakonstruktsioonides. Plaat on karkassi jäigastav. A2-s1, d0 klassi mittepõlev materjal. Kasutuskohad: kõikjal seinakonstruktsioonides, kus vajatakse suurt kulumis- ja löögikindlust, ning kuhu on vaja kinnitada raskeid esemeid, riiuleid ja kappe.
  Toote videot vaata siit: HABITO