Kontakt
 
Kontakt
Võtke meiega ühendust

Sa oled siin

Eesti Ehitab 2017

25 Aprill 2017
Eesti Ehitab 2017
Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses toimuv 21. rahvusvaheline ehitusmess Eesti Ehitab 2017 toob kokku ehitusala asjatundjad ja -huvilised ning on traditsiooniliselt kevadise ehitushooaja avalöögiks. Messikeskusese 5 halli ning avaväljakud mahutavad üle 280 messil osaleva ettevõtte viimaste aastate esinduslikuma väjapaneku Eesti ehitusturu uusimatest toodetest ja parimatest pakkumistest.
Ehitusmessi Eesti Ehitab 2017 avas ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo, kes soovis ehitusettevõtjatele head koostööd ning kinnitas ka riigi tuge.
„Mul on hea meel, et ehitusvaldkonnas läheb hästi. Ehitussektoris töötab 60 000 inimest, mis annab 16% Eesti SKPst kui kinnisvarasektor ehitusele juurde panna. Ka riigi poolt on toetus, meil saab olema tööl ehituse asekantsler, konkurss on välja kuulutatud,“ ütles Palo messi avamisel. Samas teab Palo, et ehitussektoris on ka suured väljakutsed. “Palgasurve, inimeste nappus. Teame, et aega tagasi ei keera. Tuleb rohkem panustada tootlikkusse, automatiseerida,“ tõdes ta. Ka mainis Palo, et koostöö ehitusettevõtjate vahel on praegu suhteliselt nõrk, palju on väikeseid ettevõtteid. „Meil on plaan aidata. Alates haridusest, samas riik ka tellib tööd rohkem. Näiteks korterelamute programm või linnahalli renoveerimine, Tallinn-Tartu maantee. Iga euro, mis ehitusse paneme, tuleb riiki tagasi,“ ütles Palo. „Panustame sektorisse. Edukat messi ja tarku otsuseid.“

Saint-Gobain Ehitustoodete stendis on esindatud kolm kaubamärki: ISOVERGyprocWeber .
 
Kohtume messil!