Hero Image
Image
Habito plaadid
4 minutes min

Eriti tugev ja löögikindel kipsplaat Gyproc Habito

Habito plaadil on läbi aegade parim kipsplaatide jäigastamisvõime ja plaadi löögikindlus on kuni 10 korda suurem, kui tavalistel kipsplaatidel. Gyproc Habito plaat sobib eriti hästi sellistesse lahendustesse, kus on vaja suuremat kulumiskindlust.

Gyproc toote elukaar

Gyproci kipsplaadid on valmistatud taaskasutatud looduslikest materjalidest nagu kips, papp ja vesi ning väikesest kogusest lisaainetest. Uute Gyproc-plaatide valmistamisel kasutatakse ka taaskasutatud kipsi, mis ei kahjusta valmistatava plaadi omadusi, kuid säästab loodusressursse ja soodustab toote olelusringi üldist süsinikuhaldust.

Plaate toodetakse Soomes Kirkkonummi tehases. Tootmine on keskkonnasõbralik: ühe ruutmeetri kipsi tootmine võrdub 1,93 kg süsinikdioksiidiga. Võrdluseks võib öelda, et teksade tootmine vastab 5,51 kg süsinikdioksiidile. Gyproc Habito plaadid sobivad materjali omaduste poolest LEED ja BREEAM klassifitseeritud hoonetesse.

Puhta kipsplaadi fraktsiooni tagastamine meie Kirkkonummi tehasesse on osa ehitusettevõtete keskkonnajuhtimisest ja aitab kokku hoida jäätmekulusid. Tehasest transportimine tooteid alati täiskoormatena ja selles osas teeme koostööd ISOVERiga, sellisel juhul võib koormas olla kipsplaate ja villatooteid. 

Habito plaadid
Habito plaadid
Habito plaadid
Habito plaadid

Talub elu

Gyproc Habito sein on väga vastupidav. Seinapind püsib pikalt nagu uus ja hoolduskulud jäävad madalaks. Habito plaadil on läbi aegade parim jäigastamisvõime ja löögikindlus ehk mis on kuni 10 korda suurem võrraldes tavalise kipsplaadiga. 

Gyproc Habito sobib eriti hästi lahendustesse, kus on vaja erilist head kulumiskindlust, näiteks köögid, tehnilised rajatised, garaažid, koolid, lasteaiad ja haiglad. Habito sobib kasutamiseks ka niisketes ruumides. Plaadil on EPD keskkonnamärgis, M1 siseõhu klassifikatsioon ja CE-märgis. Plaadi kaal on 12,2 kg / m2.

Riputage vabalt

Esemete riputamine on nüüd lihtne, kuna ainult plaadiga tehtud konstruktsioon suudab tavalise puidukruviga kanda kuni 40 kg raskust koormat. Nüüd ei pea te oma kodu ehitamise etapis veel dekoorile tähelepanu pöörama ja saate hõlpsasti raskete rippuvate mööbli ja esemete asukohta hiljem muuta, mõtlemata raami postide asukohale.

Topeltplaatimist ja kruvide arvu suurendades saab kandevõimet veelgi suurendada!

Ükskõik, kas mõtlete köögis raskemate kappide paigaldamisele, vannitoa valamukapi või esikusse riidenagi kinnitamisele, Habito saab sellega hakkama!

Habito plaatide lahendused sobivad ideaalselt ...

... kvaliteetseks elamuehituseks

Ruumiline olukordEluase on muutunud elu sünonüümiks. Igaüks, kes soovib rahuldada omanike ja üürnike kasvavaid nõudmisi kvaliteedi ja mugavuse järele, vajab tehniliselt keerukamaid lahendusi ja innovaatilisi materjale. Kasutatav materjal peab vastama kõrgetele nõuetele paljudes valdkondades. 

Habitot iseloomustab ka parem heliisolatsioon, mis on tagatud oluliselt õhemate seintega ning see annab rohkem elamispinda. Oma "massiivse" iseloomuga võimaldab Habito tugevaid seinakonstruktsioone, mis peavad hästi vastu igapäevastele nõudmistele ja tegevustele kodus.  

... hotellide ehitamiseks

hotellHotellitööstuse peamiseks eesmärgiks on pakkuda klientidele võimalikult mugavaid tingimusi lõõgastumiseks ja puhkamiseks. Samuti on väga oluline, et ehitus- ja viimistlusmaterjalid oleksid kvaliteetsed ja vastupidavad ning annaksid rohkem võimalusi disainile. 

Väga oluline on heliisolatsioon seinakonstruktsioonide osas, mis võimaldab hotellikülastajatel häirimatult ja rahulikult puhata. Samuti vastupidavad pinnad, mis peaksid vastu hotelli igapäevaelu intensiivsele kasutuskoormusele. Habito plaat pakub tänu lihtsale tüüblivabale kinnitusele sisekujunduses avaramad ja loovamad võimalused. Samuti õhemad ja helipidavamad seinakonstruktsioonid loovad ruumis rohkem ruumi. Ja viimane, kuid mitte vähem oluline aspekt Habito plaadi juures on tema lihtne ja kiire paigaldus, mis vähendab ehitusele kuluvat aega ja ressurssi. 

... jätkusuutlike hooldekodude ja haiglate ehituseks

Haigla koridorHaigla seinad peavad igapäevases kliinilises praktikas olema väga vastupidavad: pingelised erakorralised operatsioonid, haiglavoodite ja teeninduskärude löögikoormused, üldine patsientide suur voolavus palatites. Habito plaadid on oma tugeva pinna tõttu sovib lahendus antud keskkonda. Samuti pakub antud lahendus hooldusvälpade pikendamiseks. 

Teine riskitegur: haiglate müratase päevasel ajal on viimase 50 aasta jooksul tõusnud 57 dB-lt 72 dB-le. Liigne müra mitte ainult ei sega patsiente, vaid on koormav ka haigla personalile. Hea heliisolatsioon ja meeldiv akustika on kõigi inimeste tervise jaoks keskse tähtsusega. Habito tagab meeldiva rahu.
Kas kinnitada meditsiiniseadmed, monitorid, valgustus, telerid lihtsalt ja paindlikult? Habito abiga leiavad kõik oma koha - pole vaja kasutada tüübleid ja täiendavaid põiktalasid. Ja mis puutub tervishoiu- ja hoolekandeasutuste tulekaitse erinõuetesse, siis nii kliinikute kui ka meditsiinipraksiste patsiendid ja töötajad on tänu Habitole hästi hoitud.

... paindlikuks kaupluse sisustuse paigaldamiseks

koormusPole tähtis, mida müüte - kliendirahulolu on parim kauplusepidaja ärimudel. Poe kujundus on kliendile meeldimiste edetabelis kõrgel kohal. Hästi kujundatud müügikohad mõjutavad kahtlemata ostude sagedust, viibimise kestust ja käivet.

Riiulite või valgustuselementide kinnitamine õnnestub Habito plaadi abil ilma kipsplaatide konstruktsiooni fermideta ja täiendava toestamiseta. Kaupluse sisustust on lihtne ja mugav paigaldada. Habito mittesüttivate ehitusmaterjalidega seinasüsteem toetab tõhusalt ka klientide ja töötajate kaitset tule leviku eest. Tänu tugevamale seinakonstruktsioonile on kaubad ohutult kaitstud ka soovimatute külastajate eest.

... vastupidavate kooli- ja spordihoonete ehituseks

koolHaridus on sotsiaalsete perspektiivide nurgakivi. Haridusasutused peaksid seetõttu kajastama tulevikku suunatud suundumusi ja vastutust. Koolilapsed, üliõpilased ja õppejõud veedavad päevas väga suure osa oma ajast nendes hoonetes, mis annab alust tähtsustada siseruumide kvaliteeti, turvalisust ja vastupidavust. 

Tänu oma heale vastupidavusele ja löögikindlale pinnale on Habito kipsplaat hea lahendus näiteks vaheseinteks klassiruumidele. Lisaks on plaat hea heli- ja tulekaitseomadustega, mis loob õppimiseks vaiksema ja turvalisema keskkonna.