Kontakt
 
Kontakt
Võtke meiega ühendust

Sa oled siin

Tooted

Kipsplaadid ja muud plaadid

Gyproc- kipsplaatidest on lihtne ehitada vaheseinu, lagesi ja põrandaid. Valikust leiab ka tuuletõkkeplaate, niiskuskindlamaid plaate, ning suurendatud tulepüsivusklassiga kips- ja komposiitplaate. Tänu suurepärastele tehnilistele omadustele ja lihtsale töödeldavusele on kipsplaadid populaarne ehitusmaterjal nii väikeste ehitiste kui ka suuremate projektide teostamiseks.

Karkassid

Gyproc pakub väga laia karkassivalikut kõikvõimalike konstruktsioonide tarbeks. Sortimendis on nii puidust- kui terasest karkassid ja roovid. Siit leiab lahendusi nii sise- kui välistingimustesse. Kandvate- ja mittekandvate konstruktsioonide ehitamiseks. Eriomadustega tooteid heli- ja tulepüsivuse tagamiseks erinevate konstruktsioonilahendustes tarbeks.

Tarvikud

Konstruktsioone täiendavad ja nende omadusi parandavad tarvikud. Erinevad toed ja tugiprofiilid, villaribad ja tihendid, karniisiliistud jne.

Kruvid

Tootevalikust leiab kinnitusvahendid mistahes plaatide ja karkasside kinnitamiseks. Kinnitusvahendid on tehniline osa testitud Gyproc-konstruktsioonidest.

Tööriistad

Tööriistad ja tarvikud mis lihtsustavad tööd, ning abistavad vajalike materjalide transportimisel, töötlemisel, paigaldamisel ja viimistlemisel.

Moodullaed

Perforeeritud kipsplaadid ning laed. Gyptone ja Rigitone kaubamärkide all pakume laia tootevalikut erineva disaini ja akustiliste omadustega toodetest, millede abil on võimalik luua väga erinevaid ruumikujundusi ja akustilisi lahendusi.

Viimistlusmaterjalid

Kuivsegud, valmispahtlid, teibid ja nurgakaitsed kipsplaatkonstruktsioonide viimistlemiseks või nende hilisemaks renoveerimiseks ja parandamiseks.