Kontakt
 
Kontakt
Võtke meiega ühendust

Sa oled siin

Lahendused

Siseseinad

Gyproc-siseseinad ehitatakse kas teras- või puitkarkassidele. Kasutades õigeid materjale saad siledad, veatud pinnad ja tehniliselt hästi toimivad lahendused. Vaheseinu on lihtne ja kiire ehitada. Karkassivalikus leiab variantei nii tule- kui helipidavamate lahenduste jaoks. Erinevad plaadi- ja karkassivalikud pakuvad võimalusi kandvate- kui mittekandvate, kaarjate- ja eriotstarbeliste konstruktsioonide ehitamiseks mistahes hoone või ruumilahenduse tarbeks.

Välisseinad

Välisseina paigaldatud soojusisolatsioon peab töötama efektiivselt. Sellepärast tuleb konstruktsioon ehitada võimalikult õhutihe. Kõikvõimalikud augud, tuulekotid ja õhuringluskanalid nõrgendavad tunduvalt seina soojusisolatsiooniomadusi. Samas peab välissein olema ehitatud nii, et sinna kogunev niiskus pääseks konstruktsioonist välja. Gyproci tuuletõkkeplaadid on jäigad ja samal ajal piisavalt veeauru läbilaskvad ja vastavad ta ideaalselt mõlemale eeltoodud nõudmisele. Gyproc-tuuletõkkeplaadid ei tursu ega tõmbu kokku ja seetõttu ei teki ka aja jooksul konstruktsiooni pragusid. Samuti ei sulge plaadid õigesti paigaldatuna hoone põhikonstruktsiooni ja fassaadikatte vahele jäävat tuulutusvahet. Gyproc-kipsplaate võib kasutada karkasshoonete jäigastava materjalina. Kasutades Glasroc Storm tuuletõket, saad kuni 12 kuu pikkuse ilmastikukindluse ilma fassaadikatteta. Tuuletõkkeplaatide vuukide tihendamiseks kasutatakse spetsiaalseid teipe.

Laed

Umbkipslaed võivad olla nii siledad, horisontaalsed, kui ka erikujulised kald- või kaarpinnad. Kipslagedega saab olulisel määral mõjutada hoone põhikonstruktsioonide heli- ja tulepüsivusomadusi.

Tulekaitse

Glasroc® F Firecase –plaatidest tulekaitsekonstruktsioonide ehitamine ei vaja tugikarkassi. Plaate saab otse teineteise külge kinnitada. Firecase tulekaitseplaatidega saavutatakse kuni 120 min tulekaitse teras- või puitkonstruktsioonidele.