Ettevõtte uudis
1 min

Saint-Gobain Eesti hoiab tipptööandja auväärset tiitlit ka 2024 aastal

Posted on 22.02.2024 - updated on: 22.02.2024
Top Employer 2024

Oleme Saint-Gobainis väga uhked, et saime üheksandat aastat järjest üleilmse tööandja tiitli Top Employer. See on tunnustus kogu Saint-Gobain kontsernile, kes on panustanud igapäevaselt vastutustundliku ettevõtte poliitika arengusse.

Top Employers Institute

Tipptööandja tiitlit annab välja Rahvusvaheline Tööandjate Liit Top Employers Institute. Liit tunnustab maailma parimaid ettevõtteid, uurides organisatsiooni personalipoliitikat ja karjäärivõimalusi. Tiitel määratakse kõigepealt riiklikul ehk kohalikul tasandil, seejärel regiooni tasandil ning lõpuks üleilmselt.

Millele põhineb Top Employer sertifikaat?

Organisatsiooni uuring tugineb igas riigis tehtavatele vaatlustele, mis hõlmavad enam kui 400 töötingimusi puudutavat praktikat, mida auditeeritakse ja mis seejärel sertifitseeritakse. Need personalipraktikad on jagatud kuude kategooriasse: juhtimine (nende all uuritakse üldstrateegiaid tööandja perspektiivist),tööjõu planeerimine, koolitamine ja arendamine ning kaasamine (need kolm valdkonda katavad töötaja teekonda) ning viimaks ühendamine (see hõlmab teemasid, mis liidavad töötajaid ning loovad organisatsiooni kultuuri).

Saint-Gobain paistab eriti silma tänu suurepärastele saavutustele eetika ja terviklikkuse osas, aga ka juhtimise ja vastutustundliku ettevõtluse poliitika poolest, mis on viimase aasta jooksul märkimisväärselt edasi arenenud. Samuti on hakatud rohkem tähelepanu pöörama töötajate kaasamisele – mõõdetakse pühendumist ja töötajate kaasamist.