Kontakt
 
Kontakt
Võtke meiega ühendust

Sa oled siin

Viimistlemine

Gyproc konstruktsioonide viimistlemine

Viimistletavad pinnad peavad olema jäigad, kuivad ja tolmuvabad. Viimistletavad ruumid peavad olema eelnevalt hästi ventileeritud, min temperatuur vähemalt +10°C töödele eelneva kahe nädala vältel. Kipsplaatide viimistlemiseks soovitame Gyproc ProMix MEGA JF või Gyproc ProMix Finish pahtleid. Kipsplaadi vuukide viimistlemiseks kasutatakse ainult spetsiaalset pabervuugilinti, mis kinnitatakse vuukidele pahtli abil. 

Viim1

1. Kipsplaatide vuugid pahteldatakse ja teibitakse korraga. Vuuki kantakse pahtel.

.

Viim2

2. Värskesse pahtlisse surutakse pabervuugilint G 93. Kvaliteetse lõpptulemuse saavutamiseks kasutatakse ainult spetsiaalset pabervuugilinti. Isekleepuvate võrk-fiiberteipide kasutamine vuukide tugevdamiseks ei ole aktsepteeritav.

Viim3

3. Pahtlisse surutud teip kaetakse omakorda pahtliga ja tasandatakse ca 200 mm laiuselt kummalegi poole vuuki. Gyproc saab garanteerida kipsplaat-konstruktsiooni vuukide tehnilise toimivuse, ning visuaalse korrektsuse ainult juhul, kui on kasutatud Gyproc´i vuugilinti ning ProMix MEGA JF või Gyproc ProMix Finish pahtleid.

Viim4

4. Teibitakse ja pahteldatakse ka kõik nurkliited.

Viim5

5. Välisnurkade kaitseks mehhaanilistelt vigastustelt kasutatakse tugevdusliistu HS-29, Gyproc AquaBead või Gyproc UltraFlex nailon nurgateipi.

Viim7

6. Pahteldatakse ka kõik kruvipead ning tasandatakse plaatide mehhaanilised vigastused. Kõrget viimistluskvaliteeti nõudvates ruumides on soovitav kasutada kipsplaatpindade lauspahteldust mis teostatakse Gyproc ProMix Roll F viimistluspahtliga. Pahteldatud pinnad lihvitakse peene (100-120) liivapaberiga ja viimistletakse.