Jätkusuutlikkus

Arvestame keskkonnaga

Kipsplaadi keskkonnamõjud

Arvestame keskkonnaga kipsplaadi elutsükli kõigil etappidel

Jätkusuutlikkus

Jätkusuutlike ehitusprojektide puhul on väga oluline koguda andmeid kasutatavate materjalide kohta, seda eriti siis, kui teil on kavas taotleda hoonele mõnda sertifikaati, näiteks LEED, BREEAM või DGNB. Paljudel meie toodetel on kolmanda poole tõendusega keskkonnadeklaratsioon (EPD), mis on mõeldud meie klientidele, kes soovivad välja arvutada hoone keskkonnamõju.

Toote keskkonnadeklaratsioonis on toodud elutsükli analüüsi (Life Cycle Analysis, LCA) tulemused, mis annavad ülevaate toote keskkonnamõjust. Kolmanda poole ehk sõltumatu asjatundja tõendus tagab, et meie esitatud andmed on täpsed.

 

Jätkusuutlik ehitus

Hooned avaldavad meie keskkonnale olulist mõju. Seepärast peame muutma oma lähenemist ehitamisele - see on olulise kaaluga samm nii keskkonna kui ühiskonna jaoks. Saint-Gobain soovib saada antud vallas turu juhtivaks tegijaks, soosides jätkusuutlikku ehitust ja töötades välja säästlikke lahendusi.

Hooned avaldavad meie keskkonnale olulist mõju. Seepärast peame muutma oma lähenemist ehitamisele - see on olulise kaaluga samm nii keskkonna kui ühiskonna jaoks. Saint-Gobain soovib saada selles vallas juhtivaks tegijaks, soosides jätkusuutlikku ehitust ja töötades välja säästlikke lahendusi.

EPD SERTIFIKAADID

EPD
EPD SERTIFIKAADID
Sertifikaatide valikusse

KIPSPLAADI ELUKAAR JA KESKKOND

keskkond
KIPSPLAADI ELUKAAR JA KESKKOND
Loe lähemalt